ГОРЕЩО
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 4, 9 по Рихтер разтърси тази нощ остров Самар в източните части на Филипинския архипелаг, съобщава на сайта си Филипинският институт по вулканология и сеизмология, предаде РИА Новости, пише "Фокус".
препоръчано
Епицентърът на земетресението се намира на 73 километра североизточно от град Ернани, в провинцията Източен Самар.
Дълбочината на труса е на 33 километра под повърхността на Филипинското море.


