ГОРЕЩО
Иван Таков от БСП ЗАНУЛИ Васил Терзиев: Разхожда се по жълтите павета, останалите софиянци газят в боклука
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 5.9 по скалата на Рихтер разтърси във вторник филипинския остров Манданао, съобщи геоложката служба на САЩ (USGS).
Епицентърът на земния трус е бил на 28 км северозападно от град Сиокон, на дълбочина 10 км. Няма постъпила информация за сериозни щети и пострадали. USGS класифицира последствията от земетресението като слаби, което означава с малка вероятност за жертви и щети.
препоръчано
Земетресение разлюля Доминика
7073
на 12.04.2016


