ГОРЕЩО
НОВО РАЗКРИТИЕ: Стомасите на починалите мъже в хижа „Петрохан“ са били празни, което подкрепя версия за...
Ето как изглежда опожарената хижа „Петрохан“ днес (СНИМКИ)
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Българският халф на Спортинг (Лисабон) Симеон Славчев игра едно полувреме за своя тим при равенството 2:2 с Ал Итихад в контролна среща. Той започна мача като титуляр, но бе заменен на полувремето от Фреди Монтеро.
препоръчано
Иначе Спортинг пръв откри резултата в мача чрез Жоао Марио още в 6-ата минута. В 29-ата минута Оукри изравни.
Португалците отново дръпнаха напред в резултата чрез Танака в 81-ата минута на срещата. В 4-ата минута на добавеното време на мача обаче Ал Итихад стигна до равенството 2:2 с гол на Али Афифи.
Следващата проверка на Спортинг е срещу съименника му от Хихон на 9 август.
sportal.bg
БОМБА: Моуриньо напуска Бенфика, за да поеме национален отбор
12341
преди 6 часа
ТЕЖЪК МОМЕНТ: Семейна трагедия застигна Мохамед Салах
21387
преди 8 часа
МАЙ ЩЕ ИМА ТРАНСФЕР: Шведски гранд преговаря за Янис Карабельов
8193
преди 14 часа
Ето от какво зависи бъдещето на Ханзи Флик в Барселона
11809
на 08.02.2026


