Симеон Славчев победител в българското дерби в Кипър

5581
на 02.01.2016

Аполон (Лимасол) победи Неа Саламина с 3:0 в мач от 17-ия кръг на кипърското първенство. Симеон Славчев и Димитър Макриев излязоха титуляри съответно за домакините и за гостите и останаха на терена до края на двубоя. Стоянович откри резултата в 23-ата минута, а в 3-ата минута на добавеното време отново той покачи на 2:0. Секунди по-късно Тюрам оформи крайното 3:0. Аполон е трети във временното класиране с 36 точки, а Неа Саламина е шести с 24.

В същото време Етникос (Ахна) надви като гост Агиа Напа с 3:2 като гост и се измъкна от предпоследното място. Момчетата на треньора Данило Дончич вече имат 14 точки и са 12-и във временното класиране. Техният съперник днес е последен с 5 точки, а Пафос е 13-и с 12 т.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете