Симеон Славчев със страхотен гол в дербито на Лимасол (ВИДЕО)

6852
на 10.02.2016

Българският национал Симеон Славчев се разписа при победата на Аполон (Лимасол) с 2:0 като домакин срещу АЕЛ (Лимасол) в първи четвъртфинален мач от турнира за Купата на Кипър, игран пред повече от 7000 зрители.

Славчев, който беше титуляр и остана на терена през всичките 90 минути, вкара втория гол за Аполон в 83-ата минута, когато се разписа по красив начин. Това е общо второто попадение за българина с екипа на Аполон във всички турнири през настоящия сезон.

Ейбрахам Гнеки откри резултата в полза на домакините в 80-ата минута. Реваншът между двата отбора ще се играе на 24 февруари.

ГОЛЪТ НА СЛАВЧЕВ

СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса! Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО) СУПЕР ИНТРИГА! Радостин Василев шокира: "Синът на Теменужка Петкова е енергиен бос и медиатор между жената и дъщерята на Нотариуса!" Депутатката от ГЕРБ: Лъжи! Ще се видим в съда (ВИДЕО)