BG EN

Симона Халеп ще участва в турнира в Индиън Уелс

Тенис

Симона Халеп ще участва в турнира в Индиън Уелс

4192
на 11.03.2015
Симона Халеп ще участва в турнира в Индиън Уелс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Световната №3 при тенисистките Симона Халеп от Румъния ще участва в турнира в Индиън Уелс, съобщава Tennis World.

препоръчано

Румънката бе пред отказване, след като неин братовчед в Румъния почина. Халеп е решила все пак да остане в Съединените щати и да участва в състезанието.

Тенисистката стартира участието си в турнира направо от втория кръг. Първата й съперничка трябва да определят Даря Гаврилова от Русия и Силвия Солер-Еспиноса от Испания.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК