ГОРЕЩО
Чистката в МВР продължава! Дечев смени тримата зам.-директори на СДВР
Избраха Карина Караиванова - Ганозова за подуправител на БНБ
ЗВУЧНА ПЛЕСНИЦА! Тошко Йорданов гневен: В тази ситуация сме заради политическата алчност на Асен Василев (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Делян Пеевски след решението за Съвета за мир: Петроханците днес приключиха! (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! След предложението на Делян Пеевски: Парламентът задължи МС да внесе закон за ратифицирането на Споразумението за мир
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
37-годишен мъж е задържан в полицейския арест за хулиганство, съобщиха от пресцентъра на МВР.
Вчера следобед 67-годишна жена от Дебелец потърсила съдействие от полицията, като обяснила, че 37-годшният ѝ син се държи агресивно и е изпочупил мебелитe в жилището им.
препоръчано
На адреса незабавно бил изпратен полицейски екип, който е установил мъжа във видимо нетрезво състояние. Агресивното си поведение той прехвърлил и към униформените. Отправял заплахи, опитал да удари един от тях и да ритне друг. Мъжът е задържан с полицейска мярка до 24 часа. По случая е започнато досъдебно производство.
свързани новини
Условна присъда за син, убил майка си
13104
на 24.06.2018
ЗВЕРСТВО! Син уби майка си в София
19688
на 04.09.2017
Велосипедист загина при катастрофа в Разградско
2917
преди 27 минути
Работник бере душа след инцидент в "Топлофикация-Русе“
9867
преди 22 часа
Пожар опустоши склад в село Самуилово, тонове фураж са унищожени
18582
на 11.03.2026
Шофьор на товарен автомобил блъсна 83-годишна пешеходка в Казанлък
11108
на 11.03.2026


