ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
Брутална саморазправа с Асен Василев: Такова 7-минутно унижение от парламентарната трибуна не е имало скоро (ВИДЕО)
ВИЖТЕ ЦЯЛАТА ИСТИНА за Станислав Цанов! Как ютубърът окраде създателя си Волен Сидеров и си купи къща за близо милион
Кирил Петков се опита да подкопае етническия мир в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вратарят Димитър Шейтанов ще играе в Португалия. Юношата на Левски подписа договор с елитния местен Авеш.
20-годишният Шейтанов ще играе заедно с един от синовете на легендата и треньор на Реал (Мадрид) Зинедин Зидан - Енцо. В отбора е и бившият футболист на Левски Афонсо Фигейредо.
Шейтанов е един от обещаващите млади вратари в България. Той бе част от Левски до януари тази година, когато договорът му изтече и стана свободен агент. "Сините" ще получат 20% при негов трансфер от Авеш в друг клуб, информира "Гонг".
препоръчано
ФУТБОЛНО ТОРНАДО: От "Герена" изключително близо до звучен трансфер?
41173
на 23.08.2019
ФУТБОЛНО ТОРНАДО: Спешно подсилване на "Герена"?
55881
на 12.08.2019
ФУТБОЛНА МЪЛНИЯ: Ключови промени на "Герена"?
46054
на 30.07.2019


