ГОРЕЩО
Колтуклиева безпощадна след извинението на депутатката Ирина: Късно е, г-жо Асиова-Диамант. Когато стане лично, е непростимо. Партийна белина, която само подчертава петната, не ги премахва. Страх!
Диана Дамянова: Една плеяда от истерично пристрастни Ленчета в панталонки громят всеки инакомислещ в национален ефир, въоръжени със своята святост и недостижимост
НОВО 20: Тайна социология с катастрофални резултати - Андрей Гюров може и да не е кандидат за президент
СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА ВКС: Бизнесменът Коцев не иска да плати дълга си към общината, управлявана от кмета Коцев, защото кметът Коцев не иска да връчи изпълнителен лист на бизнесмена Коцев
ПОТВЪРДЕНО: Николай Попов е следен и заплашван. Образувано е досъдебно производство
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Темата за болничните остава на дневен ред и в петък. Синдикатите настояват за спешна среща с премиера Бойко Борисов.
препоръчано
Поводът е предложението на управляващата коалиция първият ден от болничния да е за сметка на работника.
КНСБ и КТ "Подкрепа" заявиха, че са готови на сериозни протести, а работодателите подкрепиха идеята с мотива, че така държавата ще се пребори с фалшивите бележки.
Към момента първите 3 дни от болничния се изплащат от работодателя в размер на 70% от дневното възнаграждение
РЕШЕНО: Първият ден от болничните няма да се заплаща
30093
на 14.11.2019
ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС: Кой трябва да плаща първите три дни от болничните
9557
на 21.09.2019


