ГОРЕЩО
РЕВЕТЕ, ХЕЙТЪРИ! Дара носи МИЛИОНИ ЕВРО за икономиката на България
ХЕММММ БОЛИ, ХЕММММ ПАРИ: Прецаканият Манол Пейков го раздава непукист, ама му смъди отзад
ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА: "Моралният" съдник Ивайло Мирчев се отказа от интервю за БНР след екшъна с разносвача
БЪЛГАРИЯ ЛИКУВА! Васил Найденов, Димитър Маринов, Мария Бакалова и много други поздравиха Дара за огромния успех (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Рукват нови валежи с гръмотевици, захладнява, над 1800 м пада сняг, кодът е ЖЪЛТ (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синдикът на ЦСКА Дора Милева заяви , че търгът за емблемата на армейския клуб ще се проведе възможно най-скоро. Тя поясни, че в момента върви процедура по поставяне на оценка на имуществото на ПФК ЦСКА АД. След като този процес приключи, се пристъпва към търга, след който някой ще придобие официално емблемата с трите златни звезди на "червените".
"Чувам разни слухове, че търгът ще бъде в края на февруари, но това са чисти спекулации. Няма такова нещо. Търгът ще е по-рано. Очаквам да се случи малко след Нова година", каза Милева.
препоръчано
Спортал


