BG EN

"Сините" летят със самолет до Варна

Футбол

"Сините" летят със самолет до Варна

21696
на 29.10.2018
Сините летят със самолет до Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Футболистите на Левски ще пътуват със самолет за Варна, където в сряда срещат Черно море в мач от 1/8-финалите за Купата на България. „Сините“ тръгват за морската ни столица вторник вечер, след като проведат занимание на базата на стадион „Георги Аспарухов“.

препоръчано

От клуба разкриха, че не възнамеряват да провеждат тренировка във Варна преди важния сблъсък с „моряците“.

Ден преди мача ръководството на Черно море пуска в продажба билетите. Пропуските са на цена от 6 лева. За съдия на мача беше определен Ивайло Стоянов, а негови помощници на „Тича“ ще бъдат Мартин Венев и Мирослав Иванов.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК