BG EN

"Сините" мълчат до мача с Черно море

Футбол

"Сините" мълчат до мача с Черно море

7066
на 18.05.2015
Сините мълчат до мача с Черно море
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на "Левски" взе решение да забрани на всички играчи да говорят пред медиите до мача за Купата на България срещу Черно море.

препоръчано

Ето какво обявиха от пресслужбата на "сините": Ръководството на ПФК "Левски" реши да ограничи медийните изяви на футболистите от представителния тим до финалната среща за Купата на България срещу Черно море.

Финалът ще се играе на 30-и май в Бургас. Футболистите няма да дават интервюта преди и след двата мача до края на първенството срещу Локомотив Пловдив (22-и май) и Марек (26-и май). 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК