ГОРЕЩО
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Гюров на път да взриви държавата! Ето какви последици може да има от решението му да извади 1,4 млрд. евро от ББР
ИЗНЕНАДА В ГЕРБ! Георги Георгиев се отказа от депутатското място
ШЕПОТ ОТ ОТВЪДНОТО: Ивайло Калушев възкръсна в списъците за гласуване
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Левски е направил оферта на френското ляво крило Никола Морис-Беле, пише "Спортал", позовавайки се на информация от Франция.
препоръчано
32-годишният Морис-Беле е свободен агент, след като договорът му с Бордо изтече през юни. Той има над 300 мача във френския футболен елит за Монако, Седан, Сошо и Бордо, а в момента си търси нов отбор. Левски и клуб от Австралия са потърсили играча. Никола не бърза с решението си за бъдещето.
"Желая да подбера най-подходящия за мен тим. Искам да намеря удоволствието от играта на първо място, решението е много важно за мен", коментира Морис-Беле.
Левски по-рано през седмицата привлече друг флангови футболист Жерсон Кабрал от Бастия.
На "Герена" - звезди на заем!?
49701
на 12.09.2017
След тежкото дерби! Стражът на "сините" гневен! Митрев изригна: Съдията...
58806
на 07.09.2017


