ГОРЕЩО
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ПОЛИТИЧЕСКА ВЪРТЕЛЕЖКА: Радев започва консултации, първи в понеделник идват ГЕРБ и ППДБ
Наркобосът Росен Стъкларя сред арестуваните при акцията срещу шефа на 5-о РУ в София
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ЕК каза има ли опасност за влизането на България в еврозоната след оставката на правителството
Николай Нанков: Гражданската енергия на протестите няма да бъде похабена. Тя е коректив. Но и ГЕРБ няма да допусне...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Днес, неделя, 9 август, изпълнителният директор на Левски Павел Колев и собственика на JOMA България Валентин Николов ще представят официалната екипировка на "сините" за сезон 2020/2021 г. заедно с футболисти от представителния отбор. Събитието ще се проведе в 12:00 часа на стадион "Виваком Арена – Георги Аспарухов".
препоръчано
Тренировката на отбора започва в 10:00 часа и ще бъде открита за представителите на медиите в първите 20 минути, информират от клуба. "След нейния край временният треньор на Левски Георги Тодоров ще говори пред медиите в миксзоната на сектор В на стадион Виваком Арена – Георги Аспарухов", пише още на сайта на "сините".
Христо Янев все още няма победа над Станислав Генчев
7033
преди 2 часа
Петев е убеден, че Лудогорец ще се пребори с Левски за титлата
7025
преди 2 часа
Веласкес разкри каква е травмата на Мазир Сула
7723
преди 6 часа
Илия Груев вече е най-скъпият активен футболист на България
13833
преди 20 часа


