BG EN

Синоптици от БАН: Утре отново слънчево и горещо

ЧАС ПИК

Синоптици от БАН: Утре отново слънчево и горещо

3369
на 02.09.2015
Синоптици от БАН: Утре отново слънчево и горещо
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Времето ще се задържи без промяна. През деня ще бъде слънчево, след обяд и горещо. Ще духа слаб югоизточен вятър. Максималните температури ще са между 33° и 38°, в София 33°, съобщиха от НИМХ.

препоръчано

Над планините ще бъде слънчево и топло. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около 28°, на 2000 метра - около 20°.

По Черноморието ще е слънчево с характерния бризов вятър. Максималните температури ще са между 29° и 31°. Температурата на морската вода e 25°-27°. Вълнението ще е 2-3 бала. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Европа продължава да се пържи в сериозна жега, Дунав няма откъде да се напълни
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК