ГОРЕЩО
Българският футбол се завръща с железничарско дерби
Олимпиакос гостува в Лион на последния в класирането
НАГЛОСТ! Андрей Янкулов се прави на ударен за разходките на Емил Дечев с Теди Еврото. Любима негова репортерка си изпусна грозно нервите в Министерски съвет (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Диана Дамянова: Електоратът на ППДБ е изключително свит. Щетата от кабинета "Гюров" е лично за Йотова (ВИДЕО)
УМБАЛ „Пълмед“ въвежда най-висок клас роботизирана хирургична система Da Vinci X
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Със слаб до умерен вятър, от североизток ще продължи да прониква хладен въздух и температурите още малко ще се понижат.
препоръчано
В неделя, 3 април, ще преобладава слънчево време с временни увеличения на облачността, по-значителни след обяд и над планинските райони, но вероятността за валеж е малка.
Максималните температури ще бъдат от 13° в североизточните до 22° в крайните югозападните райони, съобщиха от НИМХ.
В понеделник ще бъде предимно слънчево. В следобедните часове ще се развива купеста облачност, вероятността за валежи е много малка. Температурите ще се повишат и максималните ще са между 17° и 22°.
свързани новини
ДОКОГА! Столични квартали са без ток (КАРТИ)
16224
преди 1 часа
Малена Замфирова се завърна в България
14390
преди 1 часа


