BG EN

Синоптиците от БАН: Утре страхотна жега, живакът удря 26 градуса!

ЧАС ПИК

Синоптиците от БАН: Утре страхотна жега, живакът удря 26 градуса!

7572
на 15.04.2015
Синоптиците от БАН: Утре страхотна жега, живакът удря 26 градуса!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В четвъртък над страната ще бъде предимно слънчево, с временни увеличения на облачността над североизточните райони, съобщиха от НИМХ.

препоръчано

Вятърът в повечето места ще е съвсем слаб - от югозапад, по поречието на Дунав и по Черноморието временно до умерен. Минималните температури сутринта ще са между 5° и 10°.

Повишението на дневните температури ще продължи и максималните ще са между 21° и 26°.

Затоплянето в планините продължава. На 1200 м температурата ще достигне около 15°, на 2000 м около 7°. Вятърът по билата ще е умерен от запад, а времето предимно слънчево.

По Черноморието преди обяд ще е слънчево. По-късно през деня, главно по северното крайбрежие, ще има временни увеличения на облачността.

Вятърът ще е слаб, на моменти до умерен от юг-югозапад. Максималните температури ще са около 20°-23°. Температурата на морската вода вече е 10°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Слънце и над 20 градуса до четвъртък, неясно време за Великден
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК