ГОРЕЩО
ТАЙНАТА СРЕЩА НА ГЮРОВ С ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - поредна стъпка към опорочаване на изборите и недопустимо използване на институционален статус
Защо все повече хора търсят майстори през платформата Daibau? (СНИМКИ)
Реал Мадрид ще търси утеха срещу Байерн Мюнхен
ПИК TV! Журналистът Симон Милков: Явор Божанков е избиран за депутат с купени гласове. Стана жертва на собствената си глупост (ВИДЕО)
ТЪЖНА ВЕСТ: Завинаги замлъкна гласът на Янка Рупкина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бразилски съд даде 33 години затвор на сина на легендарния футболист Пеле - Едсон Шолби Насименту, по-известен като Единьо, за пране на пари, получени от трафик на наркотици, съобщи аржентинският сайт Infobae, цитиран от БГНЕС.
препоръчано
По същото дело съдът в Сао Пауло осъди още трима души. Разследване на случая започна през 2005 година. Единьо бе обвинен във връзка с известни трафиканти на наркотици и участие в търговия с дрога.
Той категорично отрича всички обвинения, признавайки само, че е употребявал наркотици, но не и че е участвал в продажбата им.
Адвокатите на осъдения обявиха намерението си да обжалват присъдата и докато апелацията им бъде разгледана, Единьо ще остане на свобода.

Дъжд от голове в Лисабон
9140
преди 4 часа
Реал Мадрид ще търси утеха срещу Байерн Мюнхен
6434
преди 4 часа
Бивш селекционер на България скочи здраво на Реал Мадрид
7955
преди 5 часа
ПОРЕДНО ПРИЗНАНИЕ: Валери Божинов става част от "Галактикос"
14376
преди 7 часа


