ГОРЕЩО
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ПЛОВДИВЧАНИ, УРЕДИХТЕ СЕ! След 5 моста на Дунав и 20 тунела, Асен Василев обеща метро под Тепетата
СМЯХ ПОД ТЕПЕТАТА: Асен Василев свали официалната риза и ВИЖТЕ какво се появи под сакото му (СНИМКИ)
АСЕНЕ, ИЗДЪНКИТЕ ТИ СЕ ПОМНЯТ! Осмяха лидера на ПП и асистираната му политическа репродукция
ЛЮБОПИТНО! Бойко Борисов дарил на Радев 500 евро
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синът на Петя Дикова и Илиян Любомиров проходи у дома, докато семейството е изолирано заради извънредното положение.
препоръчано
Щастливият баща сам сподели радостната новина, а очевидно на малкият Сашо ще се наложи да се прави виртуален прощъпулник.
Първото дете на двамата водещи се появи на бял свят почти преди година и в момента расте под грижите на майка си. Предаването, което тя водеше по Би Ти Ви, пое Поли Гергушева. То обаче в момента излъчва повторения като част от мерките, които предприе първата частна телевизия за ограничаване на работата по време на пандемията.
свързани новини
Очевидно в скоро време Дикова няма да се върне на екран, а ще може да наблюдава и следващите стъпки на Александър.
САМО В ПИК И "РЕТРО": Тежка драма в семейството на ергена Марин
61532
преди 11 часа
Михаела Филева с паник атаки заради "Денсинг старс"
17728
преди 15 часа
Диана Димитрова се закани на Рая Пеева
26092
преди 16 часа


