ГОРЕЩО
ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с горещ коментар за случая "Петрохан": Децата трябва да бъдат закриляни, ако върху тях се упражнява въздействие или насилие (ОБНОВЕНА)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Йотова наложи вето върху промените в Изборния кодекс за секциите в чужбина
WINBET отново ще връчи награда „Вдъхновение“ на „Спортист на годината“
МВР направило изненадваща проверка в хижа "Петрохан" през 2024 г. - открили там две момчета на по 13 години
Зам.-шефът на ГДБОП с изключително важна информация по случая "Петрохан": Калушев за последно отворил фейсбука си на 2 февруари сутринта. Какво се е случило после? (НА ЖИВО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Големият син на Сергей Иванов, един от най-близките сътрудници на Владимир Путин, се е удавил в Обединените арабски емирства, където е бил на почивка, съобщи Франс прес.
препоръчано
Александър Иванов, заместник-генерален директор на Внешекономбанк (ВЕБ), загина трагично на 37 години, съобщи банката.
Според интернет сайта Life.news синът на началника на президентската администрация в Русия се е удавил, докато се къпал с дъщеря си.
Александър Иванов се озова в центъра на вниманието на медиите през 2005 г., след като бе замесен в пътнотранспортно произшествие, бе съден и в крайна сметка оправдан.


