BG EN

Синът на Шон Пен го вози с хеликоптер

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Синът на Шон Пен го вози с хеликоптер

4769
на 14.03.2015
Синът на Шон Пен го вози с хеликоптер
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Синът на Шон Пен повози с хеликоптер баща си и приятелката му Чарлийз Терон. Пен и Терон понастоящем са в родината на актрисата - ЮАР. Те са в Кейптаун за снимките на филма "Последното лице". Пен е режисьор на лентата, в която на Терон партнират Хавиер Бардем и Жан Рено. Към бандата тези дни се присъединил и синът на Пен - Хопър. Последният наскоро изкара курсово за пилот и взе лиценз от летището във Ван Найс, Калифорния. "Хопър играе във филма пилот от спасителен екип. Вчера откара всички ни до снимачната площадка. Беше вълнуващо", разказва гордият Пен. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК