ГОРЕЩО
НА ЧЕТИРИ ОЧИ: Сашо Диков притисна Денков за Лена, Киро и Божанков
Георги Марков с РАЗБИВАЩ коментар за КАСТИНГА при Йотова: Ако се спре на Мария Филипова, тя ще бъде най-красивият премиер в Европа за всички времена. Ще има почивка да я разгледат - истинска икона
СНЕГЪТ НИ ЗАТРУПВА! Вятър донася студ, виелици и навявания, температурите замръзват под нулата (КАРТИ)
НЕ ИМ Е ЗА СЕФТЕ: Човекът на ПП Андрей Гюров ЗАБЪРКА ПРАВНА БЪРКОТИЯ. Защо още не е подал оставката си от БНБ?
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Димитър Главчев хвана в голяма лъжа Асен Василев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Синята зона в Благоевград няма да разширява обхвата си. Това съобщи кметът на града Атанас Камбитов.
препоръчано
Той коментира, че плащането на час в районите, където зоната действа няма да бъде премахнато въпреки исканията на „определени кръгове хора”.
Градоначалникът говори и за проблема със сметището на общината. Работата по него осуети петричка неправителствена организация, която е завела дело срещу изграждането му.
„Заради това нещата се бавят 6 месеца”, заключи Камбитов.
- See more at: http://blagoevgrad.topnovini.bg/node/556692#sthash.QTI6FDwE.dpuf
ДПС почете паметта на жертвите на комунистическия режим
6672
преди 26 минути
Бият тревога за опасни храни
10105
преди 1 часа


