ГОРЕЩО
Калин Стоянов скочи на Демерджиев: Не се справя с МВР! Време е да свали розовите очила и да спре с празните приказки
Нов сценарий за КРАЯ НА СВЕТА: Учени взривяват досегашните теории за огнения апокалипсис
ГОРЕЩА ТЕМА! Топ експерт посочи всички СИЛНИ и СЛАБИ страни на бюджета на правителството (СНИМКА)
Евгений Михайлов гневно: Само ДПС ли доби смелост да се противопостави на идеята за закриването на Комисията по досиетата?
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
Героят от САЩ`94 поиска сурово наказание за страничния съдия от мача Ботев - Лудогорец!
"Аз съм категорично за най-строго, за жестоко наказание на страничния съдия, който вдигна засада при редовния гол", коментира Наско Сираков от изпълкома на БФС мача Ботев - Лудогорец (0:1). "Но главният съдия Таско Тасков няма никаква вина за отменения гол. Абсолютна грешка на страничния, стопроцентова! Поне трябваше да изчака и да прецени ситуацията, за да види кой точно ще играе с топката - това от години е въведено като правило! Ботев беше изключително грозно порязан", коментира Сираков пред "Труд". "А за ситуацията за дузпа не съм убеден, че е грешка. Има дори различни мнения на елитни съдии, коренно противоположни. За мен по-скоро не е дузпа. От крака на футболиста на Лудогорец топката се вдига нагоре, не отива към играч на Ботев или към вратата. Топката го удря случайно по ръката. За мен това е лична преценка на съдията", продължава Сираков. "Искам да подчертая друго - какво е виновен БФС или президентът Борислав Михайлов за случая в Пловдив? БФС е накарал Тасков да отмени гола ли? Защо не се казва, че Съдийската комисия има абсолютна самостоятелност от БФС? А ако някой от футболния съюз влияе, да излязат от комисията да кажат: "Този и този ни се меси". Какво ми се крият като мишки? Аз затова на заседания на изпълкома вече не ходя. Не искам да ме свързват с такива работи като в Пловдив. Защото нямам никаква вина. Убеден съм, че БФС можеше и може да свърши по-добре много неща, но за всяко нещо да се обвинява БФС или президентът е смешно…", казва още Сираков.препоръчано


