ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ШАМАР срещу Терзиев: Финансира паравоенна група от яко въоръжени лица, а половин година не може да се справи с боклука на София
МРЪСЕН СЦЕНАРИЙ! Ето как ППДБ опитаха да направят ПРЕВРАТ в "Детска хирургия" в МБАЛ "Св. Анна“-Варна. Заплатите на "унизително заплатените" напуснали лекари – над 10 бона! (ДОКУМЕНТИ)
САМО В ПИК! Ето какво се е случило след клипа на Божанков от бюфета на НС - хората на Костадинов си тръгнали гладни (ВИДЕО)
ШОКИРАЩО! Ето я историята на 8-годишния Леон, живял с „лама“ Калушев в хижата на ужасите "Петрохан"
Елен Колева проговори за покойния Калин Терзийски. Ето какво разкри бившата муза на писателя
СВЕТЪТ ДНЕС
Сирийската армия е направила неуспешен опит да свали турски изтребител
17954
на 05.03.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийската армия е опитала да свали турски изтребител F-16 със зенитно-ракетен комплекс С-200 в северозападната част на Сирия, съобщава „Известия”.
препоръчано
Според данните, ракетите са били изстреляни по турския изтребител, но няма информация дали самолетът е бил свален. Предполага се, че изтребителят е успял да избегне удара и се е върнал на територията на Турция.
Както вече стана ясно, по данни на сирийската телевизия на обстрел е бил подложен град Хомс. Бе съобщено, че в небето над Хомс са били засечени „враждебни обекти”, които са били ликвидирани от системи за противовъздушна отбрана.
свързани новини
Турски военен загина при бомбардировка в сирийската провинция Идлиб
29210
на 23.02.2020
Превод и редакция: ПИК
Румъния изгуби 231 милиона евро по плана за възстановяване
1841
преди 14 минути
Две жертви на руски атаки в Запорожка област
2402
преди 34 минути
САЩ предупреди гражданите си незабавно да напуснат Иран
5061
преди 54 минути


