ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийската база Т-4 провинция Хомс е била подложена на ракетна атака от Израел, а системата за противоракетна отбрана (ПВО) на страната е свалила осем ракети, предава държавната информационна агенция на близкоизточната република – SANA, цитирани от "Фокус".
препоръчано
Източник от военните на Дамаск потвърди, че в резултат на нападението има множество загинали и ранени, без обаче да бъде привеждана информация за точния им брой.
Източникът твърди, че ракетите са били изстреляни от ливанското въздушно пространство от изтребители F-15 на ВВС на Израел.


