ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
СВЕТЪТ ДНЕС
Сирия: Ударът на коалицията начело със САЩ срещу сирийската армия е "акт на агресия"
6489
на 07.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сирийските власти определиха като "акт на агресия" въздушния удар на оглавяваната от САЩ коалиция по позиции на сирийската армия в провинция Дейр аз Зур, съобщи ТАСС, като се позова на агенция САНА.
препоръчано
Сирийското външно министерство заяви, че четири самолета на международната коалиция са изстреляли вчера девет ракети по военен лагер, при което са загинали трима военнослужещи, а 13 души са били ранени, предаде БТА.


