ГОРЕЩО
КРИЗА В РАЗВИТИЕ: Това ли е единственият кандидат на ППДБ за президентските избори след масовия отлив на желаещи за трона на Радев
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
СИГНАЛ ДО ПИК! Семейството на скандалния кмет Гавалюгов строи жилищни кооперации на имот, продаден от общината (СНИМКИ)
ИНАЧЕ СА ГОЛЕМИ БАБАИТИ: Тошко извади НАЙ-КОШМАРНИЯ СПОМЕН на Асен Василев за Пеевски (СНИМКА)
САМО В ПИК И "РЕТРО": Юлиан Вергов хвърчи на скутер, завит с одеяло - страх го е да не настине (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Работата на системата "Пътни такси и разрешителни режими" на Агенция "Митници" е напълно възстановена между 19.30 и 20.30 ч. на 18 май 2015 г., приоритетно за големите ГКПП, съобщиха от митниците.
препоръчано
В следобедните часове на вчерашния ден временна неработоспособност на система "Пътни такси и разрешителни режими" беше предизвикана от въвеждането на нейна нова версия. По тази причина обработката на документи се е извършвала на ръка.
Опашки от камиони на ГКПП-тата заради срив в системата
4412
на 18.05.2015


