ГОРЕЩО
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият министър Христина Христова: Трябва да се сложи край на разточителството с държавните разходи. Недопустимо е Проданов да говори така (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Георги Илиев - Майкъла няма никакви проблеми с Даниел Боримиров. Вчера се появи мнение на Майкъла, което подразни директора на "сините". Цитиран от "Топспорт" Илиев изяснява ситуацията.
препоръчано
"Грешно са ме разбрали. Неправилно тълкуват думите ми. Казах, че във всеки клуб е нормално именно спортният директор да говори за новия треньор. А в Левски говори само собственикът Спас Русев. Съжалявам, ако Боримиров ми е обиден, но наистина не съм искал да го нападам - точно обратното. Защитих го! Не може да го прескачат!".
Майкъла допълва, че е приятел с Боримиров. А също така, че предпочита да говори за ЦСКА, а не да коментира положението в Левски.
свързани новини
Майкъла с тежки думи за "червените"
24237
на 29.07.2017


