BG EN

СКАНДАЛ! Бизнесмен излъга Йосиф Кобзон и му прибра 25 милиона долара

Европа

СКАНДАЛ! Бизнесмен излъга Йосиф Кобзон и му прибра 25 милиона долара

7596
на 29.07.2016
СКАНДАЛ! Бизнесмен излъга Йосиф Кобзон и му прибра 25 милиона долара
Автор:   ПИК

Сега депутатът от руската Дума съди Вагиф Пейсахов, но шансът да си върне парите е минимален

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Йосиф Кобзон е завел дело срещу бизнесмена Вагиф Пейсахов за взети назаем и невърнаит 25 милиона долара, съобщи руския сайт „Газета”. Парите били дадени назаем, но Пейсахов ги проиграл на карти и останал без пукнат грош.

препоръчано

На първото заседание на ъсда по делото, което бе днес, длъжникът призна, че е получил сумата от депутата на няколко пъти при срещи в московския ресторант „Пекин” и на вилата на певеца. Според обивнението, бизнесменът прибрал парите, макар че бил наясно, че ниокга няма да може да ги върне.

Единстевното, което има сега акот собственост Пейсахов е един магазин в Ставропол и няколко автомобила, но като стойност това е далеч от взетата сума. Делото продължава.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 40
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК