BG EN

Скандал във Великобритания! Случайно изтрили стотици данни за терористи

ЧАС ПИК

Скандал във Великобритания! Случайно изтрили стотици данни за терористи

5345
на 27.05.2016
Скандал във Великобритания! Случайно изтрили стотици данни за терористи
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Данни на стотици терористи са били изтрити случайно заради грешки на полицаи и сътрудници на специалните служби, пише лондонският в. Дейли телеграф.

препоръчано

Става дума за пръстови отпечатъци и проби от ДНК-анализи на повече от 800 души осъдени или заподозрени за терористична дейност. По данни на медията това е една десета от хората, за които се предполага, че са участници в терористични организации.

Изгубената информация е била от ключово значение при много разследвания. Според "Дейли телеграф" причината за изтриването на данните е прекалената заетост на служителите, които са принудени да вършат и канцеларски дейности. Информацията за изчезването на ценната информация бе публикувана малко преди полицията на Острова да обяви, че в най-малко 13 средни училища в Англия, Уелс и Шотландия са били получени сигнвали за заложени взривни устройства.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите разглеждат преработените бюджети на ДОО и НЗОК (НА ЖИВО/ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 31
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК