ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Хасърджиев и гей бандата му снимали извращенията си с непълнолетни момченца от школата на Белов. Умишлено разпространявали СПИН?
ШОКИРАЩ СЦЕНАРИЙ! Служебни министри и проксито на ППДБ - Боец, готвят провокация срещу Сарафов - влизат с взлом в кабинета му
ПЛОВДИВЧАНИ, УРЕДИХТЕ СЕ! След 5 моста на Дунав и 20 тунела, Асен Василев обеща метро под Тепетата
СМЯХ ПОД ТЕПЕТАТА: Асен Василев свали официалната риза и ВИЖТЕ какво се появи под сакото му (СНИМКИ)
АСЕНЕ, ИЗДЪНКИТЕ ТИ СЕ ПОМНЯТ! Осмяха лидера на ПП и асистираната му политическа репродукция
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Берлин изрази неодобрение във връзка с предполагаемото решение на подкрепяното от Германия международно училище в Истанбул да премахне коледните празници, пише The Guardian. Турция отрича верността на тези твърдения.
препоръчано
„Ние не разбираме изненадващото решение на ръководителите“ на училището, заявиха от Министерството на външните работи на Германия.
„Това е много лошо , че тази добрата традиция на предколедна междукултурна обмяна в училището“ е била преустановена, допълват от ведомството.
„Разбира се ние ще обсъдим това с нашите турски партньори“, допълниха от германското Министерство, цитирано от Фокус.
Два дрона от руско-украинския фронт влетяха във Финландия
11723
преди 12 часа
Полярни гмуркачи разкриват тайни за живота на планетата
10029
преди 13 часа
Пожар избухна в нощен клуб със 750 души в Германия
9466
преди 14 часа
Мечи бейби бум в Пиренеите, гените им обаче отслабват
9223
преди 14 часа


