BG EN

СКАНДАЛ! Мъж гласува 4 пъти в Хасково

Политика

СКАНДАЛ! Мъж гласува 4 пъти в Хасково

26507
на 14.11.2021
СКАНДАЛ! Мъж гласува 4 пъти в Хасково
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Докато в днешния изборен имаше хора, които се затрудняваха да упражнят вота си, а в столицата 74-годишна жена глътна разписката си, след като обърка вота си, в Хасково мъж постави рекорд и успя да гласува 4 пъти в 20-а секция. Той казал на комисията, че е сгрешил и членовете му давали нови карти. Мъжът лъгал, че избрал една политическа партия, а машината му давала грешна разписка.

препоръчано

След като дошло техническо лице, не е установило проблеми, но на практика в паметта на машината вече е запазен четворният вот. От ЦИК изрично забраниха да се гласува повече от един път. Въпреки това, в София раздаваха по 2 карти. Гласоподавателите твърдели, че са избрали само президент и мислели, че за парламент трябва да получат друг чип. Членове на комисиите се "смилили" и давали на хората още една карта в нарушение на правилата. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО) Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК