СКАНДАЛ НА ЕВРОПЕЙСКОТО! Украинската агитка поиска от Зеленски свободни избори (СНИМКА)

Акценти

278707
на 21.06.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Пак гръмна скандал на мач на украинския национален отбор на Евро 2024, като той дойде от трибуните.

Агитката на Украйна поиска Зеленски да направи отново свободни избори. “Върнете ни изборите!”, призоваваше знаме от пълните трибуни през целия мач, пише сайтът "Бинюз“.

И без този плакат на стадиона беше ясно, че надали хилядите млади украинци в Европа са фенове на Зеленски, след като са предпочели футбола и спокойния живот извън Родината в Европа пред това да мрат на фронта като мухи.

Президентът Зеленски вече е с изтекъл мандат и се оправдава с войната, че не е направил досега свободни избори. По неговото тълкуване на Конституция той твърди че е легитимен президент, но руски и украински юристи смятат обратното, че е загубил легитимност и властта трябва да се предаде на парламента.

На терена този път загуба за украинския нациолен отбор нямаше, но пък имаше зрелищен обрат за първата победа, след като те губеха с 0:1 от Словакия на полувремето. Не е ясно дали на почивката преди второто полувреме в съблекалнята на Украйна пак са изгонили треньора Ребров и са се били, но за вторите 45 минути, украинците излязоха преобразени и направиха пълен обрат с два гола на Шапаренко и Яремчук.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Близнаците да са по-самокритични, Скорпионите - по умерени САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Близнаците да са по-самокритични, Скорпионите - по умерени
Виктор Димчев с убийствен сценарий пред ПИК TV: Тримата големи трябва да се разберат или приключва парламентарната република. Реална е заплахата от... (ВИДЕО) Виктор Димчев с убийствен сценарий пред ПИК TV: Тримата големи трябва да се разберат или приключва парламентарната република. Реална е заплахата от... (ВИДЕО)