ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Новият "Ерген" Кристиян крие тайна приятелка (СНИМКИ)
НАВРЪХ 6 МАЙ: Лекар предложи брак на любимата си в Гербовата зала (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПРЕДПОСЛЕДНА СЕЛЕКЦИЯ! Ето кои са министрите на Румен Радев
Икономиката на свободното време и как дигиталните развлекателни платформи променят данъчната система
6 МАЙ: Ден на храбростта и празник на Българската армия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Имейл адресите и паролите на британски министри, посланици и висши полицейски служители, са търгувани онлайн от руски хакери, съобщава в свое разследване The Times.
препоръчано
Изданието цитира два обемисти списъка с неоторизирани лични данни за десетки хиляди държавни служители от Обединеното кралство, включително министърът на образованието Джъстин Грийндинг и министърът на икономиката и бизнеса Грег Кларк.
Списъците с хакнатите данни включват лична информация от мейлите на над хиляда британски депутата и парламентарни сътрудници, повече от седем хиляди висши полицейски служители и над хиляда от външното министерство.
Фокус
Петър Волгин: Категоричната победа на „Прогресивна България“ не е хибридна атака
38570
на 05.05.2026
Откриха тела на мигранти до хърватско-словенската граница
8289
на 04.05.2026
Проучване на ЕЦБ: Скокът на инфлацията в еврозоната изглежда временен
8392
на 04.05.2026
Допълнителни ограничения за пластмасови опаковки от 12 август 2026 г
20528
на 04.05.2026


