ГОРЕЩО
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима души са задържани за скандал, сбиване и съпротива срещу полицейски служители в Кърджалийско, съобщиха от полицията.
препоръчано
Инцидентът станал в село Добромирци на 2 юли. По първоначални данни инициатор на конфликта бил 30-годишен мъж.
На агресивното му поведение реагирали близки на неговата съпруга, скандалът прераснал в сбиване, в което 30-годишният използвал дървена дръжка на брадва.
Преминаващ патрул се намесил, при което един от служителите на реда също е бил ударен. По случая се води разследване - за хулиганство, съпроводено със съпротива срещу орган на властта.
Почина жената, скочила от четвъртия етаж в Петрич
13543
преди 3 часа
Откриха половин килограм канабис в тайник до детска градина във Враца
8488
преди 5 часа


