BG EN

СКАНДАЛ: Сузанита проваля благотворителен концерт - народна певица от "Пайнер" оттегли участието си заради щерката на Орхан Мурад

ГАЛЕРИЯ ШОУ

СКАНДАЛ: Сузанита проваля благотворителен концерт - народна певица от "Пайнер" оттегли участието си заради щерката на Орхан Мурад

42650
на 05.12.2018
СКАНДАЛ: Сузанита проваля благотворителен концерт - народна певица от Пайнер оттегли участието си заради щерката на Орхан Мурад
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

15-годишната певица Сузанита Мурад стана причината за отказа на нейната колежка Силвия да се включи в благотворителен концерт в подкрепа на 10-годишния Денислав Койчев, който се бори с диагноза Детска церебрална парализа.

препоръчано

"Първоначално бях поканена в качеството си на изпълнител със стойностен репертоар, евентуално с още няколко мои колеги, пеещи фолклор, а дни преди провеждането научавам и виждам друго", пише поп-фолк и народната певица Силвия.

Възмутената изпълнителка на "Пайнер" споделя, че за 20-годишната й кариера никога не се е случвало да откаже участие в благотворителна инициатива. Във "Фейсбук" тя обясни, че в нейния отказ стои неправилното рекламиране на събитието и лансирането на дъщерята на Орхан Мурад.

"Приятели, този път ще си позволя да съм многословна поради естеството на ситуацията, в която бях и все още съм поставена. Преди месец пиарът на фирма "Пайнер" Любомир Костадинов ми позвъни със запитването за участието ми в благотворителен концерт. Разбира се, отговорих положително. Впоследствие, днес прецених да оттегля участието си в благородната кауза по начина, по който се рекламира и вероятно ще се проведе поради моето морално несъгласие за провеждане (не от "Пайнер", а от "организаторите" на събитието)", гласи част от написаното.

свързани новини

Силвия допълва, че според нея е абсурдно пред Денислав и родителите му събитието да се рекламира с участието на "черешката на тортата" Сузанита и колежката й Мира. Силвия смята още, че репертоарът и посланията в песните на Сузанита са неподходящи за такова събитие. И затова категорично отказва да участва. Певицата се противи и за мястото, на което ще се проведе събитието - ресторант в Раднево, при положение, че градът има и Дом на културата, който е по-подходящ, пише "Телеграф".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 22 юли - Овните да не влизат в спор на работното място, денят е напрегнат, но успешен за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 22 юли - Овните да не влизат в спор на работното място, денят е напрегнат, но успешен за Козирозите
ПИК TV x
РАЗКРИТИЕ НА ПИК TV! В смутна Варна заместниците на Благомир Коцев продължават да въртят схемите му (ВИДЕО) РАЗКРИТИЕ НА ПИК TV! В смутна Варна заместниците на Благомир Коцев продължават да въртят схемите му (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента