BG EN

Скандалният олигарх Веселин Марешки се замеси в гнусна търговия със секс играчки!

ЧАС ПИК

Скандалният олигарх Веселин Марешки се замеси в гнусна търговия със секс играчки!

8151
на 30.05.2014
Скандалният олигарх Веселин Марешки се замеси в гнусна търговия със секс играчки!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Апекарският бос Веселин Марешки е решил да разшири търговската си империя с верига луксозни секс шопове. Мултимилионерът завързал сериозни връзки с производители на домашни интимни играчки от Полша и Унгария. В началото на годината той установил, че печели около 15% само от продажба на презервативи и лубриканти в аптеките, които управлява.

Така стиганал до извода, че е време да заеме и нишата със секс магазините, които със сигурност щели да му донесат стабилни приход, пише "Всеки ден". На първо време североизточният олигарх смята да отвори два магазина във Варна и ако бизнесът върви нагоре за период от година - година и половина, да се опита да стъпи и на пазара в столицата.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на Прогресивна България (ВИДЕО) СКАНДАЛНО! Хамид Хамид ги осветли: Човекът на Копринков - Георги Кандев, да върне парите на хората! Полиция пази кандидат-депутати на "Прогресивна България" (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК