BG EN

СКАНДАЛНО! Бащата на фалшивите новини Арман Бабикян се зъби нагло: Ще продължим да тормозим гражданите

Политика

СКАНДАЛНО! Бащата на фалшивите новини Арман Бабикян се зъби нагло: Ще продължим да тормозим гражданите

103321
на 10.08.2020
СКАНДАЛНО! Бащата на фалшивите новини Арман Бабикян се зъби нагло: Ще продължим да тормозим гражданите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Арман Бабикян - един от триото отровни, които с шепа лумпени повече от месец тормозят нормалните граждани в София и страната се зарече, че тормозът срещу тях ще продължи. 

препоръчано

Бащата на фалшивите новини дори стигна и до умозрението, че фундаментите на държавата били изкъртени. Изказването му пред БНТ идва на фона на разкритията, че беглецът от родното правосъдие Васил Божков, е пуснал спецотряда си от ултраси и футболни хулигани да вадят павета и къртят пейки за блокадите в столицата.

Бабикян се оплака, че хората ги наричали лумпени и пияни. Освен това не било игра на нерви това, че блокадите на възлови кръстовища, пречат на нормалния живот на града. 

Арман Бабикян се зарече и обеща да създават още затруднения на хората, които не протестират и не подкрепят протестите, защото властта не ги чувала, когато й свирели с вувузели под прозорците.

Според него метежниците, които барикадират кръстовища били по-активни от онези, които не протестирали и не споделят техните виждания, затова действията на протестиращите ще продължат да са същите, че даже и още по-активни.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Унижиха кабинета Гюров от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО) Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК