BG EN

Скандалът с предполагаемо "черно тото" в Ла Лига се разраства

Световен футбол

Скандалът с предполагаемо "черно тото" в Ла Лига се разраства

19251
на 05.06.2019
Скандалът с предполагаемо черно тото в Ла Лига се разраства
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Испания разследва срещата от последния 38-и кръг на Ла Лига между Валядолид и Валенсия, играна на 18 май. Вестник "Мундо Депортиво" съобщава, че седем футболисти от отбора на Валядолид са заподозрени, че са манипулирали мача, който Валенсия спечели с 2:0.

Според информация от следствието седмината са участвали в схема, в която се предвижда Валядолид да загуби и в двете полувремена. В последствие гостите печелят двубоя с голове в 36-ата и 52-ата минута.

Посочва се, че в уговорката участвали само футболисти на домакините, а ръководството на клуба не е знаело за намеренията им.

Благодарение на победата с 2:0 като гост Валенсия си осигури място в Шампионска лига, а за Валядолид срещата бе без особено значение, след като тимът вече си бе гарантирал оставане в елита.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за Лукойл: Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Йордан Цонев похвали Спецов за "Лукойл": Дано сега управляващите да не ви сменят, защото имат този навик (ВИДЕО)
ново
Днес: 117
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК