ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ППДБ ПАК СГАЗИХА ЛУКА: Киселова с НЕОЧАКВАНО РАЗКРИТИЕ за кабинета на Пеевски
Епицентър
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗВИХРЯ: Ето телефоните на двете пиарки на Корнелия, които забраниха ПИК да влиза на "Позитано", а сега се крият. Звънете им, не ги жалете!
88295
на 19.03.2019
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пиарките на БСП Бояна Бозаджиева и Жанет Пашалиева забраниха на охраната на "Позитано" да допуска екипите на ПИК.
препоръчано
Двете дами от час се крият, не вдигат телефоните си и не обясняват каква е причината за абсурдното разпореждане, което погазва свободата на словото.
Приятели и читатели на ПИК, звънете им и вие, питайте ги защо цензурират най-четената новинарска медия. Питайте ги така ли ще постъпват с медиите, когато дойдат на власт.
Номерът на Пашалиева: 0885 910104
Номерът на Бозаджиева: 0882 251000


