ГОРЕЩО
Окончателно: Нови правила за изборите, отказаха се да ограничават социолозите в деня на вота
Външните министри на България и Иран обсъдиха разполагането на американските самолети в "Безмер"
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
ДПС с последни новини какво се случва с централата им
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС предупреждава: Има ръст на жертвите по пътищата. Демерджиев, улисан в хобито си да трупа нотариални актове, губи битката (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скаути на френски отбори са наблюдавали двама футболисти на ЦСКА по време на дербито с Левски в понеделник. Това са фланговият играч Брадли де Нойер и централният нападател Дюкенс Назон.
препоръчано
Първият е обект на интерес от Брест.
Този тим се бори за оцеляване в местния елит, като в момента заема 16-о място в класирането на Лига 1.
25-годишният нидерландец Де Нойер е основна фигура в състава на Саша Илич. До момента има 20 шампионатни мача, в които е вкарал 2 гола. Дюкенс Назон пък е водещият реализатор на армейците. Таранът се разписа 12 пъти в 23 срещи в Първа лига.
Решено е! ЦСКА ще има нов стадион
14648
на 19.04.2023


