ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Петър Кичашки с анализ на "жълтия" протест: Живеем в тъп виц. Не ви ли е срам да излизате в защита на педофили и секти...ППДБ набута по високите етажи хора, които и с вестникарска будка не биха се оправили (ВИДЕО)
Контрера попиля служебното правителство за 20-те евро компенсация: Смешно и нелепо! Работещите хора масово няма да получат нищо
Слави с култово ВИДЕО: Иван Христанов работи за мен. Със Саша Безуханова сме бивши гаджета
Нетаняху потвърди смъртта на Лариджани
Колтуклиева: Само екс любовницата на Руди Гела си е позволявала да води дела срещу мене - бивша и изоставена
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Скопският мюфтия Иберахим Шабани превзе Ислямската религиозна общност (ИРО) в Македония, предаде "Фокус", позовавайки се на македонското електронно издание Плус инфо.
Според изданието ИРО в момента нямала глава. Не е ясно и къде е досегашния глава на общност Сюлейман Реджепи. На неговия профил във Фейсбул се е появило съобщение, че е бил задържан насила от група въоръжени лица, но не е ясно къде. Скопският мюфтия е заявил на пресконференция, че в скоро време ще бъде възвърнат мира в Ислямската религиозна общност.
препоръчано
свързани новини
Командир от „Ислямска държава” и пет негови съратници бяха арестувани
5252
на 03.05.2015
САЩ обяви: Петролни танкери вече преминават през Ормузкия проток
4654
преди 51 минути
Испания освобождава 11,5 барела петрол от резерва си
3624
преди 1 часа
42 фабрики за нелегални цигари разбиха в Турция
4728
преди 3 часа


