ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Собственикът на пазарджишката фирма ”Фойерверкс” – Марио Андонов, с който всички в Пазарджишко, а и отвъд областта свързваха с фойерверките е починал вчера от инфаркт, научи от негови близки "Пазарджишка Марица".
препоръчано
Марио си отиде от този свят по нелеп начин, ненавършил още 40 години.
Над декада време той управляваше успешно лицензираната си фирма за изпълнение на пироефекти и илюминации на територията на цяла България и по-конкретно - в киното, за сценични шоу-програми, при отбелязване на юбилеи, промоции, модни ревюта, концерти, национални празници, частни партита, състезания и много други!
свързани новини
Простреляният бизнесмен в Пазарджик е Спас Спасов
24628
на 22.12.2015
ПРЕЗ ИДНАТА СЕДМИЦА: Променят движението по "Тракия" и "Хемус"
8883
преди 4 часа
Забранява се ползването на питейната вода в Берковица за небитови цели
5644
преди 7 часа
ВНИМАНИЕ! Спряха движенението на магистрала "Тракия" заради пожар
26585
преди 8 часа


