BG EN

Слаби нерви и агресия! Шеф на автосервиз вилня с бухалка срещу шофьор, блъснал колата му в Бургас

ЧАС ПИК

Слаби нерви и агресия! Шеф на автосервиз вилня с бухалка срещу шофьор, блъснал колата му в Бургас

6489
на 20.10.2014
Слаби нерви и агресия! Шеф на автосервиз вилня с бухалка срещу шофьор, блъснал колата му в Бургас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Вбесен шеф на автосервиз вилня с бухалка срещу шофьор на товарен автомобил „Даф“, който блъснал леката му кола „Тойота“ край Пристанище-Запад в Бургас, пише Флагман.

31-годишният Пламен Попов правел маневра назад с камиона, с бургаска регистрация, когато ударил задната конзола на автомобила на 53-годишния Румен Иванов. Като видял, че колата му е блъсналата, Иванов взел дървена бухалка от сервиза си, който е в непосредствена близост до местопроизшествието и ударил по ръката Попов. С втори удар счупил стъклото на товарния автомобил. Агресивният собственик на автосервиза е задържан от полицията за срок до 24 часа.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК