ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С голям имот в пернишкото село Кладница се е сдобил Слави Трифонов. Преди броени дни сделката е финализирана окончателно, а кметът на населеното място Васил Мерчев гордо приветства с „Добре дошъл” във фейсбук страницата си Дългия.
Шоуменът, който е родом от Учиндол, Плевенско, възнамерява да се върне към селския начин на живот, пише "Монитор". Това ще се случи веднага след като къщата му бъде устроена така, както си я представя Трифонов, което щяло да стане още тази есен.
Кметът на Кладница Васил Мерчев е особено щастлив от ВИП обитателя, който в скоро време ще се установи сред селяните. “Добре дошъл на най-новия жител на с. Кладница г-н Слави Трифонов”, написа във фейсбук Мерчев. Той се похвали, че лично се срещнал с водещия. Той бил тези дни в общината, за да финализира сделката по закупуването на имота. На срещата продуцентът се появил по анцуг и черно яке.
Според запознати Трифонов е купил огромно имение в Делта хил, селото на тузарите край Кладница, на 18 км от София. Луксозните къщи със собствени дворове от няколкостотин кв.м вървят около 200 000 евро. С подобен имот в Делта хил се сдоби преди време и колегата на Дългия - Иво Сиромахов.


