Славия докосва спасението след победа над Монтана

3453
на 15.05.2021

Отборът на Славия доминира напълно срещу състава на Монтана, изковавайки си заслужен успех с 2:0 в двубой от група Б на втората осмица в efbet Лига.

Ерол Дост откри с феноменален удар от дистанция в 39-та минута, а Петер Макрилос удвои в 65-та минута. До края момчетата на Златомир Загорчич пропуснаха да разгромят обезвервеният си съперник, предават колегите от "Гонг" за мача.

Така Славия вече се нуждае само да не загуби срещу Ботев Враца, за да осигури спасението си в efbet Лига.

Монтана от своя страна вече гледа към почти сигурното изпадане.

ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите изслушват Асен Василев заради ОПГ-то в митниците (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите изслушват Асен Василев заради ОПГ-то в митниците (НА ЖИВО)