Славия затвори първия дял на първенството с разгром над Хасково

3426
на 17.03.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Славия разби Хасково с 5:1 като гост в отложен мач от 21-ия кръг на "А" група. Това бе и последната среща от първия дял на шампионата за този сезон, като след него стана ясна и окончателната програма за първия кръг от плейофната фаза. Централният нападател на "белите" Радослав Василев откри резултата в 35-та минута след центриране от корнер и изстрел с глава, но малко след почивката Димитър Алексиев изравни след грешка на защитата на гостите.

В 54-та минута отново Василев изведе Славия напред, а до края се разписаха още Петър Атанасов, Манзоро и Мбарга, за да оформят крайното 5:1. По този начин "белите" приключват редовния сезон на първенството на 9-то място с 23 точки, което означава, че в първия кръг от плейофите те ще приемат Локомотив Пловдив на стадиона в "Овча Купел". Хасково остава на дъното с едва 7 точки от 22 мача.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)