Славия продължава да впечатлява. Тимът е вече само на точка зад Левски

8728
на 09.06.2020

Отборът на Славия продължава с впечатляващите си игри във футболния ни шампионат от началото на годината. В първия си двубой след подновяването на първенството след прекъсването заради коронавирусната пандемия, „белите” се разправиха с тима на Царско село като гости, побеждавайки с 3:1.

Два гола за петата поредна победа в шампионата на Славия вкара Цветелин Чунчуков. Един в края на мача добави Емил Стоев.

При официалния дебют на Любослав Пенев начело на Царско село гола за отбора му вкара Симеон Мечев.

С успеха си Славия събрах 45 точки и се доближиха само на точка от четвъртия Левски. Царско село пък допусна първо домакинско поражение от края на ноември. На трибуните се появи бившия наставник на Левски, Литекс и ЦСКА-София Люпко Петрович, който изгледа първото полувреме и си тръгна на почивката.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за съботния ден: Успехът е с Овните, добри приходи за Козирозите