Славия шокира Левски на "Герена"

29273
на 04.07.2020
Славия шокира Левски на Герена

Славия удари Левски с 2:1 и завърза интригата за второто място в първенството. Станислав Иванов изведе "сините“ напред в 16-ата минута, но с попадения на Ивайло Димитров (65`) и Филип Кръстев (85`) "белите“ обърнаха мача и взеха трите точки.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Левски започна силно и след няколко добри възможности успя да открие. В 16-та минута след изпълнение на ъглов удар вратарят Стериакис изби след удар с глава на Ейолфсон топката обаче попадна в Станислав Иванов и той я прати в мрежата. Резултатът се запази до почивката, която бе използвана от агитката на "сините“ да връчи символична награда на капитана Живко Миланов, който заради здравословни проблеми обяви край на кариерата си.

През втората част Славия стигна до пълен обрат и заслужено се поздрави с победата. Първо в 65-та минута Ивайло Димитров изравни с глава засичайки центриране от корнер. Това бе и трето негово попадения във вратата на "сините“ през сезона, пишат колегите от "Монитор".

Пет минути преди края, осигурилият си трансфер в Манчестър Сити Филип Кръстев преодоля трима играчи на Левски и после технично пусна топката покрай вратаря Георги Георгиев за крайното 2:1.

Преди двубоя пък изпълнителният директор на "сините“ Павел Колев връчи фланелка с №73 на Хали Тиам. Точно толкова мача записа за тима сенегалският халф, чийто договор изтече и той ще търси ново развитие в кариерата си. Тиам, който по време на престоя си на "Герена“ успя да спечели сърцата на феновете бе изпратен с аплодисменти.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за събота - Телците да бягат от ласкатели, Раците да очакват нови запознанства
САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО) САМО В ПИК! Шутът на Киро с тъпа провокация - Найо Тицин нападна жена, крещи обиди в лицето й! Петков гледа безучастно и пита: Снимахте ли ме, докато си хапвах (ВИДЕО)