BG EN

Слагат паметна плоча за пострадалите при трудови злополуки пред „Полтава“

Региони

Слагат паметна плоча за пострадалите при трудови злополуки пред „Полтава“

8866
на 06.04.2016
Слагат паметна плоча за пострадалите при трудови злополуки пред „Полтава“
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Паметна плоча, която ще напомня на обществеността за всички пострадали при трудови злополуки, ще има в градинката пред комплекс „Полтава“. Художествено-експертният съвет към Община Велико Търново и кметът Даниел Панов вече са одобрили разполагането й точно срещу централата на най-големия местен синдикат.

препоръчано

По данни на неговия председател Евгени Коев само за последната година от трудови злополуки са пострадали почти 90 човека в областта, а пет от случаите са били с фатален край. Паметната плоча е и в чест на 25-годишнината на синдиката, който брани правата на трудещите се. С изработката й се е заел преподавателят по скулптура Венко Танков, който е и член на конфедерацията. От КНСБ осигуряват и средствата за нея.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Време е за море, идват слънце и жеги (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК